Važiuojam į mugę
Mugių organizavimas

RUDENS PREKYMETIS VARĖNOJE

2020 m. spalio 28-29 d. Aikštelėje prie Savivaldybės

Vytauto g. 12, Varėna


Prekybininkai, norintys dalyvauti, kviečiami užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Organizatorius pasilieka teisę vykdyti prekybininkų atranką, atsižvelgiant į gaminių/prekių asortimentą. Informuojame, jog prekybininkai, prekiaujantys alkoholiniais gėrimais neregistruojami.

PREKYMEČIO DATA IR VIETA: 2020 m. spalio 28-29 d. aikštelėje prie Savivaldybės, adresu: Vytauto g. 12, Varėna.

DALYVAVIMO KAINA - 40 Eur už vieną prekybinę vietą, kurios išmatavimai iki 3x3 m. Sąskaitos faktūros yra išrašomos prekymečio data ir įteikiamos renginio metu. 

PASIRUOŠIMO LAIKAS: 07.00 - 9.00 val;         

 PREKYMETIS VYKSTA IKI 18 VAL. SUSIKROVIMO LAIKAS NUO 18 VAL.  

Prekybai reikalingais daiktais, priemonėmis ir įranga dalyviai rūpinasi patys. Informuojame, jog elektra prekymečio metu nebus suteikta. 

ORGANIZATORIUI PATVIRTINUS DALYVAVIMĄ: Rekvizitai apmokėjimui ir informacija, apie reikiamų dokumentų atsiuntimą, išsiunčiama dalyviui, registracijos formoje nurodytu el. paštu. 

APMOKĖJIMO IR DOKUMENTŲ SIUNTIMO SĄLYGOS: Dalyvis, užpildęs žemiau esančią registracijos formą  ir gavęs organizatoriaus patvirtinimą, privalo apmokėti už prekymetį, ne vėliau, kaip per 2 kalendorines dienas, ir atsiųsti mokėjimo pavedimo kopiją kartu su kitais reikiamais dokumentais. Nesumokėjus už prekymetį per nurodytą terminą, registracija gali būti panaikinta be įspėjimo. Apmokėjus už prekymetį laiku ir atsiuntus kitus reikiamus dokumentus - sulauksite organizatoriaus patvirtinimo el.laišku. 

Dalyvių vietas skirsto prekymečio organizatorius, atsižvelgdamas į nurodytą prekių asortimentą ir vietos dydį. Vietas organizatorius nurodys prekymečio metu.

Visi dalyviai privalo laikytis aktualiausių Lietuvos Respublikoje galiojančių koronaviruso infekcijos valdymo priemonių, t.y. laikytis asmens higienos (rankų higiena; kosėjimo, čiaudėjimo etiketas), dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo ir pan.


Šios Bendrosios dalyvavimo sąlygos bei Privalomi reikalavimai renginio metu, ir Dalyvio organizatoriui pateikta registracijos forma yra dvišalis organizatoriaus ir dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Prekybininkas paspausdamas „Registruotis“ ir sutikęs „Perskaičiau ir sutinku su dalyvavimo sąlygomis, privalomais reikalavimais renginio metu bei pasižadu šių sąlygų laikytis“ patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis. 

** Bendrosios dalyvavimo sąlygos
BENDROSIOS DALYVAVIMO SĄLYGOS_1.pdf (205.36KB)
** Bendrosios dalyvavimo sąlygos
BENDROSIOS DALYVAVIMO SĄLYGOS_1.pdf (205.36KB)
** Privalomi reikalavimai renginio metu
PRIVALOMI REIKALAVIMAI RENGINIO METU.pdf (448.3KB)
** Privalomi reikalavimai renginio metu
PRIVALOMI REIKALAVIMAI RENGINIO METU.pdf (448.3KB)